Daňové přiznání 2023 - zpracujeme, odešleme.

 
 
Kancelář Český Těšín

Vedení účetnictví Dvořákova177/14, Český Těšín

 

 

 

 

CENÍK

Ceny se v účetnictví stanovují velmi obtížně, pro každého klienta jsou stanoveny individuálně, v závislosti na druhu podnikání, množství dokladů, jejich uspořádání a náročnosti zpracování.

Cena za vedení účetnictví vychází z počtu účetních zápisů v účetním či peněžním deníku (pro plátce DPH se kalkuluje jednopoložkový zápis).

Základem pro výpočet ceny je částka Kč za jeden řádek v účetním nebo peněžním deníku (přesná sazba je stanovena po bližším posouzení složitosti a rozsahu účtování).

Cena vychází ze skutečné pracnosti, která je závislá na množství dodaných podkladů a jejich rozpracovanosti a také na pořadních klienta a rozsahu služeb. Po zadání bližších informací o rozsáhlosti Vám obratem orientační cenu vypočítáme.

Kompletní vedení Vaši podnikatelské účetní agendy již od 500,- Kč měsíčně.

Kompletní vedení agendy zahrnuje: třízení, kontrolu dokladů, zařazení, zaúčtování dle platné legislativy, evidenci v příslušných agendách, založení do šanonů, výstupní sestavy, poradenství, konzultace. Drobné doklady sumarizujeme do souhrnných dokladů, které učtujeme pouze jednopoložkovým zápisem.


Kontaktujte nás e-mailem.

info@vedemeucetnictvi.cz

 

 

  © 2024 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz