Daňové přiznání 2023 - zpracujeme, odešleme.

 
 
Kancelář Český Těšín

Vedení účetnictví Dvořákova177/14, Český Těšín

 

 

 

 

ZDARMA

Pomoc při založení, chodu i ukončení firmy.

Pokud začínáte podnikat poskytujeme pro smluvní klienty  poradenství a pomoc při založení a optimalizaci chodu Vaši firmy. Provedeme a upozorníme na povinnosti vyplývající z podnikání a činnosti firem dle platných zákonů. Poradíme při vystavovaní faktur, daňových dokladů.

Navrhneme Vám řešení při výběru a používání dokladů dle platných zákonů, zavedeme sledování sestav na přání, nakonfigurujeme účetní software dle konkrétních potřeb Vaši firmy včetně specializovaných sestav. Tato služba je při uzavření smlouvy o vedení účetnictví zdarma.


Poradenství zdarma

Dále poskytujeme veškeré daňové i účetní poradenství pro smluvní klienty zdarma.


Proč poskytujeme odborné služby a poradenství zdarma?

Služby, které nabízíme zdarma jsou vysoce specializované a pro naši firmu představují náklad navíc. Po našich dlouholetých zkušenostech víme, že dobře nakonfigurované účetnictví a dobrá oboustranná spolupráce s firmou, které zpracováváme doklady je nejen nezbytností, ale i nutností. Pokud se někdo rozhodne podnikat, založit společnost nevidí možnosti které jsou v zákonech, softwaru, nevidí jak jsi usnadnit složité papírování…

Naše firma na základě zkušeností, neustálému a nutnému vzdělávání může tedy navrhnout optimální řešení na míru. Tím, že optimalizujeme chod Vaši firmy zdarma víme, že investujeme do budoucna.

Pro nás je jednodušší zaúčtovat správně vyplněný doklad, než opravovat upozorňovat klienta a provádět opravy u odběratelů. Je jednodušší poradit při vystavení dokladu, nebo nestandardním účetním případu a vyvarovat se tak zbytečným chybám, které při neznalosti udělají podnikatelé a firmy dřívě, než nám přinesou doklady ke zpracování.

 

 

  © 2024 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz